Без грубощів: як пом’якшити дуже суху шкіру на руках

Якщо крем для рук вже не дає довготривалого ефекту, то проблема стає очевидною. Але чому шкіра тут постійно сохне? Все просто. Наші руки зайняті весь день, вони практично постійно зазнають всіляких стресів і впливів навколишнього середовища. В результаті порушується захисний бар’єр. В ньому утворюються дірки через нестачу ліпідів (речовина, що скріплює між собою клітини), через ці дірки волога швидко випаровується. У підсумку руки стають сухими і шелушащимися.

Крім того, шкіра на верхній і нижній частинах рук розрізняється. Внутрішні поверхні характеризуються надзвичайно великою кількістю потових залоз, тоді як сальні зовсім відсутні. Останні виробляють жири, які зберігають нашу шкіру еластичною, і без цього вона швидко висихає, вимагаючи особливого догляду. На тильній стороні рук шкіра дуже тонка і рухлива, тому тут не тільки швидко з’являється сухість, але і утворюються зморшки.

Як правило, ми акцентуємо увагу на догляді за обличчям, але рук не даємо оптимального догляду, який допоміг би повноцінно відновити захисний бар’єр. Однак у більшості випадків одного крему для рук вже не вистачає. Для правильного догляду за шкірою читайте блог beregbud.

Без грубощів: як пом'якшити дуже суху шкіру на руках

Три основних засоби

Щоб ефективно боротися з сухістю рук, слід звернутися до таких засобів, як зволожуюча сироватка, крем для рук і вазелін для вечірнього догляду. Обов’язково наносите зволожуючий крем на руки вранці і протягом дня стільки, скільки це необхідно. Ввечері після очищення шкіри (або застосування легкого скрабу або пілінгу), нанесіть зволожуючу сироватку, потім звичний крем і після того, як кошти вберуться, закрийте їх товстим шаром вазеліну. Надіньте бавовняні рукавички і залиште все на ніч. На наступний ранок руки стануть дуже м’якими, еластичними і зволоженими.

У складі крему для сухої шкіри рук ефективні компоненти – різні масла (ши, олива, авокадо, мигдаль), сквалан, вітаміни З, Е, сечовина, гіалуронова кислота, гліцерин, екстракти ромашки, календули, обліпихи.

Як працює нічний догляд

Метод застосування сироватки і крему під шаром вазеліну добре зарекомендував себе при порушеннях захисного бар’єру шкіри обличчя. У просунутих колах цей прийом відомий як слаггинг.

Все те ж саме можна проробляти і з руками і ногами. Вазелін не зволожує сам по собі, але завдяки своїм водовідштовхувальним і повітронепроникним властивостями доглядає, захищає шкіру і підсилює дію інших компонентів. Він не дає волозі випаруватися, а за рахунок парникового ефекту, що робить, дозволяє верхнім верствам зм’якнути, зволожити і легко пропускати всі необхідні компоненти з доглядають коштів.

Також грає роль і те, що цей відхід оптимальний для нічного часу, коли в шкірі особливо активні відновлювальні процеси. Тому вранці руки просто не дізнатися. Вони гладкі та м’які.

Залежно від ступеня сухості рук таку вечірню маску слід повторювати один або два рази в тиждень. Деякі фахівці стверджують, що цей догляд допомагає і при деяких дерматологічних захворюваннях, наприклад, нейродерміті.

Без грубощів: як пом'якшити дуже суху шкіру на руках

Профілактика сухості рук

  • у холодну пору року носите рукавички;
  • мийте руки теплою водою (не гарячою і не холодною);
  • після контакту з водою ретельно витирайте руки;
  • наносите зволожуючий крем після кожного миття рук;
  • вибирайте для миття рук м’які очищаючі засоби з pH 5.