Японський бобтейл має доброзичливий характер і коштує великих грошей

Японці обожнюють породу кішок бобтейл, вони вірять, що ця порода кішок приносить щастя й удачу.

Рідкісного кота можна купити лише за великі гроші

Саме Східна Азія є батьківщиною котів, де вони широко поширені. Потім кішки були доставлені на Японські острови. Японці вірили в божество, яке уособлював величезний кіт Некромант. Він спостерігав за людьми, іноді приносив біди. Кажуть, що в хвостах кішок зосереджений весь негатив, щоб тварина стало добрішим, котам вирішили рубати хвости, тому що вони несуть зло. Таким чином, з’явився бобтейл без хвоста, який став популярний у всьому світі. Рідкісного кота можна купити тільки за великі гроші. Більше про цю породу дивіться за адресою ga.org.ua.

Японський бобтейл має доброзичливий характер і коштує великих грошей

Хвіст схожий на помпон

Кіт має струнке тіло середнього розміру. Важить кіт від 3 до 4 кг. Голова тварини має трикутну форму, морда витягнута з явними вилицями, ніс видовжений. У кота великі вуха, які на кінчиках закруглюються. Очі мають овальну, виразну форму, частіше очі золотистого відтінку. Шерсть кота коротка, має різні відтінки. Відмінною рисою бобтейла є відрубане хвіст. Хвіст схожий на помпон з-за пухнастої шерсті. Кожен бобтейл має свій особливий хвіст.

Кішки з Японії – хороші мисливці, тому ловлять все, що рухається. Бобтейлы потребують щоденних фізичних навантаженнях, їм необхідно витрачати енергію, щоб заспокоїти їх поведінку. З кішками необхідно гуляти на повідку, грати з іграшками.

Кішок-бобтейлів треба виховувати

Звички тварини засвоюють не завжди позитивні. Кішці необхідно виховання, потрібно пояснювати, що можна робити, а що ні. Варто відзначити, що коти доброзичливі, особливо люблять дітей, люблять грати з ними.

Якщо в будинку живе одна домашня тварина, важливо, щоб вони підходили з бобтейлом темпераментом. Небезпечно, коли в будинку живе тхір і бобтейл, вони об’єднуються в банду, допомагаючи один одному відкривати двері і замки. Небезпечно, коли в будинку проживають два бобтейла. Кішки дуже віддані, завжди слідують за своїм господарем. Кішка добре обучаема, розуміє, коли їй кажуть “”не можна”” і “”можна””. Однак якщо кішка щось задумала, вона обов’язково це зробить.

Японський бобтейл має доброзичливий характер і коштує великих грошей

Перевагою кішки є її невибагливість, іноді кішка потребує вичісування два рази в тиждень. Мити кішку необхідно два рази на рік. Чистити кішці вуха потрібно раз на тиждень вологою ваткою.

За кігтями бобтейла потрібно стежити: коли вони відростають, то заподіяти йому біль. За активними кішками потрібно уважно стежити, загравшись, вони можуть випасти з вікна, втекти через вхідні двері.