Тілу час: 3 сучасні процедури, які допоможуть швидко повернути форму до нового року

Коли хочеться трохи підкоригувати фігуру, але часу на проходження великої комплексної програми немає, можна скористатися апаратними методиками максимально швидкого повернення силуету потрібних пропорцій.

1. Функціональна високоінтенсивна магнітна стимуляція

Суть методики полягає у впливі на проблемні зони сфокусованого магнітного поля певної частоти та інтенсивності (HI FMS). В результаті інтенсивних і безпечних м’язових скорочень, які співставні з активною фітнес-тренуванням (30 хвилин процедури дорівнюють п’яти годин тренування), тіло здобуває тонус, жирові відкладення скорочуються, а м’язова маса збільшується. При цьому методика дозволяє опрацювати одночасно чотири зони, розповідає блог cash-flow.com.ua.

Спеціальні пластини апарату накладають на необхідні зони і закріплюють. Таким чином можна підтягнути внутрішню поверхню рук і стегон, сформувати талію, підтягнути сідниці, зробити живіт рельєфним, усунути нависання над колінами. Без реабілітації та дискомфорту можна швидко домогтися результату. При цьому, крім контурування м’язів і зменшення обсягів, методика дозволяє поліпшити якість шкіри, зробити її більш щільною, пружною, гладкою.

Рекомендований курс: 8 процедур, 2 рази в тиждень.

Тілу час: 3 сучасні процедури, які допоможуть швидко повернути форму до нового року

2. RSL-скульптурування

Методика являє собою спосіб виброкомпрессии спеціальної випромінює маніпула з обертовими сферами і додатковим LED-впливом (червоне світло високої яскравості). Методика дозволяє дбайливо, але ефективно опрацювати проблемні зони (всі шари шкіри і м’язи), сприяючи зменшенню жирових відкладень, підвищення тургору і пружності шкіри. RSL-скульптурування успішно коригує целюліт, активізує лімфатичну систему і в цілому моделює більш привабливі контури силуету. Процедуру можна проводити на сідницях, животі, стегнах, спині. Вона не травмує шкіру, не призводить до появи гематом та дозволена навіть при варикозі (перша і друга ступінь).

Курс процедур допоможе зменшити обсяги жирових відкладень до 2-х розмірів. Помітити результат можна вже після першого сеансу, так як методика значно посилює кровообіг і лімфообіг, прибирає набряклість і застійні явища, підвищує гладкість шкіри. Тривалість – 60 хвилин. Дану послугу можна отримати в салоні.

Рекомендований курс: 10 сеансів через день.

RSL-скульптурування спрямоване не тільки на корекцію фігури, але і комплексне оздоровлення всього організму (підвищує імунітет, нормалізує функцію щитовидної залози і психоемоційний стан).

3. Високовольтна біполярна RF-термостимуляция + електроміостімуляция

Робоча платформа для здійснення цієї процедури передає постійний струм на шість аплікаторів, які закріплюють на шкірі. Кожен з них має два види впливу. Високовольтна біполярна RF-термостимуляция націлена на ущільнення шкіри. У зонах прогрівання відбувається оновлення дермального матриксу, а разом з цим підвищуються щільність і еластичність шкіри. Крім того, вплив готує тканини до подальшої електростимуляції. Прогрів глибоких шарів шкіри підвищує сприйнятливість підшкірно-жирової клітковини до речовин, що запускають ліполіз (розщеплення жирових клітин). А посилення мікроциркуляції в зоні впливу сприяє більш швидкому виведенню продуктів розпаду. У результаті обсяг локальних жирових відкладень помітно зменшується.

Тілу час: 3 сучасні процедури, які допоможуть швидко повернути форму до нового року

Високовольтний, високочастотний, длинноимпульсный постійний струм біполярних аплікаторів тече від позитивного електрода через жирову тканину і стимулює рухові нерви цільової м’язи, викликаючи її скорочення. Комбінація глибокого термічного ефекту та електростимуляції викликає ефект одночасного руйнування жирових відкладень, ущільнення шкіри і зміцнення м’язів для вираженого поліпшення контурів тіла.

Рекомендований курс 3-5 сеансів.

Апарат дозволяє коригувати будь-яку область тіла і опрацьовувати кілька зон одночасно. Пристрій безпечно, можливі дискомфортні відчуття зведені до мінімуму. Зменшення набряклості можна відзначити вже після першого сеансу, однак зниження жирових обсягів і ущільнення шкіри вимагають проходження декількох процедур.