Нова альтернатива чорному і таємничий перванш: 6 відтінків, які будуть домінувати в 2023 році

Сучасна мода являє собою потік змінюють один одного трендів одягу, взуття, косметики, аксесуарів. Їх ротація відбувається з різною швидкістю, що і не дозволяє моді стояти на місці. Передбачити актуальні в тому чи іншому сезоні колірні гами не так просто – в один момент в топі можуть виявитися невинно-пастельні відтінки, а вже через місяць їх змінить кислотні тони.

Наприклад, більшу частину 2022 року популярністю користувалися яскраво-рожевий, синій електрик і фіолетовий. Всьому виною бум на так звану «дофаминовую» одяг, яка допомагає піднімати настрій за рахунок помітних принтів і яскравих відтінків.

І коли гардероби модниць наповнилися кислотними сукнями і топами, настав час розбавити цю яскравість більш нейтральними і універсальними відтінками. За даними експертів опублікованих на сайті sop.org.ua, саме такий курс бере мода на 2023 рік.

Нова альтернатива чорному і таємничий перванш: 6 відтінків, які будуть домінувати в 2023 році

Винний

В панелі червоного кольору чимало його різноманітних відтінків, проте благородний винний серед них – на особливому рахунку винний. Елегантність, романтичність, пристрасть – з усім цим прийнято асоціювати цей глибокий і насичений колір.

Як правило, поєднувати винний можна з білим і чорним: у першому випадку образ вийде більш ніжним і контрастним, у другому – більш елегантним і ефектним. Крім того, саме цей відтінок був названий кольором 2023 року за версією Pantone.

Яскраво-рожевий

Прихильницям стилю Барбі можна зітхнути з полегшенням – найближчим часом цей насичений відтінок залишиться з нами і не втратить своєї актуальності. Яскраво-рожеві речі моментально піднімають настрій і створюють особливу атмосферу.

Доповнити образ можна самими різними гиперболизированными аксесуарами – масивними ланцюжками, дитячими шпильками, туфлями на високій платформі.

Нова альтернатива чорному і таємничий перванш: 6 відтінків, які будуть домінувати в 2023 році

Перванш

У 2022 році Pantone вивів у лідери так званий Very Peri, що представляє собою щось середнє між синім, фіолетовим і блакитним. Інакше цей красивий колір називається французьким словом перванш або, по-нашому, барвінок – на честь однойменного вічнозеленого чагарнику, який має бутони того ж відтінку. Пастельний тон відразу полюбився всім модницям, тому прощатися з ним в 2023 ніхто не планує.

«Динамічний синій з життєдайним фіолетово-червоним подтоном, що поєднує в собі глибину і спокій синього з енергією червоного», – так описали перванш представники Інституту.

Глибокий сірий

Не надто темний і не надто світлий – так можна описати цей відтінок. Незважаючи на те, що багато жінок останнім часом намагаються віддавати перевагу яскравим кольорам, сірий глибокий ідеально впишеться в будь гардероб і не зробить його нудним.

Він підходить до будь-якого відтінку особи, поєднується практично з усіма елементами одягу і раніше є ідеальним базовим кольором.

Нова альтернатива чорному і таємничий перванш: 6 відтінків, які будуть домінувати в 2023 році

Смарагдовий

У році, що минає модниці найчастіше віддавали перевагу яскравим, практично неонових відтінків зеленого, однак тепер на зміну їм приходить глибина і благородство. За словами експертів, ця універсальність робить смарагдовий по-справжньому базовим кольором, необхідним у кожному гардеробі.

Мокко

Незважаючи на популярність яскраво-рожевого або синього, деякі жінки залишалися вірними собі і носили чорні або білі речі. Вибір цих базових кольорів пояснюється прагненням до універсальності і небажанням йти швидким трендам.

Однак прийдешній рік дозволить урізноманітнити палітру і таким консервативним особам: у топ повертається кавовий відтінок коричневого. Він відрізняється не меншою універсальністю і сполучуваністю з усіма іншими квітами.