Ти боїшся говорити з жінкою, з якою зустрічаєшся

Коли закохуєшся в жінку, не завжди знаєш, як діяти через страх зробити те, що їй не подобається. Легко сказати, що ви повинні бути самим собою, коли хочете залучити кого-то, але правда в тому, що не дуже легко бути самим собою на 100%. Боязкість, страх і невпевненість-ось деякі з факторів, які впливають на зустріч з жінкою. Але не хвилюйтеся, є багато тем для обговорення з жінкою, яка може розпочати цікаві розмови і відносини. Дізнайтеся всі секрети про те, як розмовляти з жінками і про теми розмови з дівчиною на порталі https://promtek2000.com.ua.

Якщо ви знаєте, як розпочато розмову з жінкою, запросіть її на каву, або просто йдіть на прогулянку. Пам’ятайте, що кожна ситуація і місце, де Ви знаходитесь, визначає поведінку та теми для обговорення, романтична вечеря-це не те ж саме, що концерт. Нижче ви знайдете кілька загальних тем, які зможуть Вам допомогти, просто виберіть правильні.

Ти боїшся говорити з жінкою, з якою зустрічаєшся

На актуальні теми

Це гарний початок для будь-якої розмови, але тільки на кілька хвилин. Добре, що це може призвести до інших, більш цікавих тем розмови, але з іншого боку, це може стати нудним. Це хороший спосіб дізнатися, що вас цікавить. Уникайте тих, які занадто серйозні або можуть викликати дискусії, політики і спірних тим слід уникати. Вірусні відео, цікаві новини, навіть спорт можуть бути темами.

Про роботу і навчання

Ще одна тема для початку обговорення. Мало того, що Ви дізнаєтеся один одного краще, але знання того, що ви вивчаєте або де працюєте, може допомогти вам знайти тему для розмови. Наприклад, якщо вона вчитель садівництва, ви можете запитати її про її стосунки з дітьми, розкажіть про свою роботу. Не перестарайся, це може стати нудним. Це одна з найпопулярніших тем для спілкування з дівчатами, але просто почати розмову, говорити про надмірні зобов’язання може бути нудно.

Про сім’ю

Зрозуміло, що у всіх нас є сім’ї, хоча деякі ладнають краще за інших. Але завжди є хтось, про кого ми любимо говорити. Одні дівчатка дуже люблять батька, інші-мати або бабусю. Тим не менш, ця тема може бути гарною відправною точкою для розмови, сімейний відпочинок і смішні історії можуть бути одними з тем, з якими потрібно мати справу. Будьте обережні, щоб не торкатися чутливих тем, ви повинні проявляти такт, якщо помітите, що розмова йде не в правильному напрямку.

Ти боїшся говорити з жінкою, з якою зустрічаєшся

Про друзів

Якщо у них є спільні друзі, це буде перша тема для обговорення, вони будуть перетинати історії, які відбулися, і це буде дуже цікаво.

Про свій вільний час

У всіх є вільний час, і кожен насолоджується ним, як він хоче. Запитайте її, що вона любить робити, коли у неї немає зобов’язань, про її кращих канікулах, захоплення та інших інтересів за межами світу роботи або навчання. Не забудьте сказати їй, що ви любите робити, можливо, навіть розділіть ваші інтереси. Звідти ви зможете отримати набагато більше тим, щоб поговорити з дівчиною і дізнатися її, а також познайомитися з самим собою.

Про музику

Кіно, телебачення, театр, будь-яка з цих тем може стати початком цікавої розмови. Ви зможете дізнатися про неї набагато більше і розповісти їй про свої інтереси. Світ мистецтва дуже широкий, і ви обов’язково знайдете пісні, співаків чи фільми, які подобаються Вам обом.

Ти боїшся говорити з жінкою, з якою зустрічаєшся

Про спільних інтересах

Якщо ви вже знайомі з іншими областями, робота, навчання або що-небудь ще можна почати говорити на цю тему, проблеми, які іноді зустрічаються, ділитися досвідом і пізнавати один одного трохи більше від цієї теми. Якщо ви знайдете тему для розмови з вашою жінкою, це може стати початком цікавої і довгої розмови, не пропустіть можливість.

Про те, що їй не подобається

Це також дуже важливо, не тільки для того, щоб знати, які теми уникати або не говорити про це негативно. Але це також допоможе вам дізнатися, чи хочете ви продовжувати знайомство з нею чи ні, тому що, якщо щось, що вас хвилює в ній, вам не подобається, краще не рухатися вперед.